کارشناس رسمی دادگستری رشته لوازم خانگی و اداری لوازم دکوراسیون اداری را بررسی می کند.

کارشناس رسمی دادگستری رشته لوازم خانگی و اداری لوازم دکوراسیون اداری را بررسی می کند.

چیدمان هر محیط علاوه بر اینکه لوازمی که در آن محیط احتیاج داریم را در اختیارمان قرار می دهد ، در زیبایی محیط نیز نقش تعیین کننده ای دارد.

آیا می دانید چه لوازمی برای محیط کارتان احتیاج دارید؟ با ما همراه باشید.

میز اداری :

میزهای اداری بسته به نوع کارکرد انواع مختلف دارند. انتخاب صحیح هر میز با توجه به کارایی آن، نقش مهمی در بازدهی کار دارد. از انواع میزهای اداری می توان به میز مدیریتی، کارمندی، منشی، کارگروهی، پذیرایی، پذیرش یا کانتر و کفرانس اشاره کرد. همچنین از دیگر مسائلی که در انتخاب یک میز تأثیر دارد زیبایی و راحتی آن میز است.  در انتخاب میز اداری باید به فضای کار، مساحت مورد نیاز، مدل و رنگ میزهای اداری و نوع کار خود توجه داشته باشید. میزهای اداری در رنگ ها و جنس های متفاوت تولید می شوند. از انواع جنس میز اداری می توان میزهای فلزی، چوبی و ام دی اف را نام برد. از بهترین تولید کنندگان ایرانی میز اداری ، AFN (آذران فضا نما (آفن))، Adyina (آدینا ) و  Fazagooya (فضاگویا) هستند. از برندهای خارجی نیز می توان Herman miller (هرمن میلر) ، Steelcase (استیل کیس) ، Kristalia (کریستالیا) و ) Urban officeاربن آفیس( را نام برد.

صندلی اداری :

صندلی های اداری خوب باید دارای چند خصوصیت باشند. از جمله این خصوصیات می توان موارد زیر را نام برد:

 شیب مناسب، پشتی کمری راحت، قابلیت تنظیم بلندی و کوتاهی، قابلیت تنظیم دسته ها.  صندلی ها بنا بر نوع کارکرد متفاوت هستند و در دسته های صندلی کنفرانسی، صنعتی، کارمندی، انتظار، ویزیتوری، مدیریتی وچهارپایه تقسیم بندی می شوند. از بهترین مارک های صندلی اداری می توان به Nilper (نیلپر) اشاره کرد ، اما از آن جا که این مارک قیمت نسبتاً بالایی دارد عده ای ترجیح می دهند سراغ صندلی هایی با قیمت ارزان تر بروند. در این صورت می توان مارک هایی مانند Live (لیو) و Datis (داتیس)  را پیشنهاد داد.

کمدهای اداری:

دکوراسیون اداری شامل انواع کمدهای اداری و وسایلی از این قبیل می شود. برای مثال از انواع کمدهای اداری می توان به میز کیس، کمد کشو دار، کتابخانه، فایل کشویی و... اشاره کرد. هر یک از این کمدها در طرح ها و رنگ های متفاوت در اختیار خریداران قرار می گیرد. جنس آن ها نیز متفاوت است و در انواع  فلزی، چوبی و ام دی اف عرضه می شود . از بهترین مارک های تجاری تولید کننده کمدهای اداری  مارک های Fuffel (فوفل) ، ) Novinaraنوین آرا( ، Mohitara )محیط آرا( ،  )Sazinehchoobسازینه چوب( و Ocean )اوشن (هستند.

گاو صندوق :

گاوصندوق ها بر اساس نوع کارکرد دسته بندی می شوند. برای مثال از انواع گاو صندوق می توان به گاو صندوق خانگی، گاو صندوق شرکتی، گاوصندوق بانکی و ... اشاره کرد. قفل گاو صندوق ها نیز متفاوت است برای مثال قفل هایی با درپوش فولادی و لاکی و گاه ترکیبی از هر دو جنس وجود دارد. برخی از گاوصندوق ها دارای رمز دیجیتالی برای باز کردن قفل ها هستند. از بهترین مارک های تولید کننده آن در ایران می توان به برند تجاری  )Arkaآرکا( و Ganjban (گنج بان) اشاره کرد.

جهت دریافت مشاوره ، طرح و پیگیری مسائل مربوط به لوازم برقی خانگی با کارشناس رسمی دادگستری لوازم خانگی و اداری تماس بگیرید.